Dans Türleri

Düğün Dansı

Romantik ve Renkli Bir Düğün Dansına Hazır mısınız?
Müzikal tadında bir düğün töreni hayallerinizi süslüyorsa ve sevenlerinize hayatları boyunca unutamayacağı bir gösteri sunmak varsa aklınızda Dans Point ailesi sizi dansın büyülü dünyasına davet ediyor.

Müzikal Tadında Bir Düğüne Ne Dersiniz?
Unutamayacağınız o günde, romantik ya da renkli bir dansla konuklarınızı etkilemek istiyorsanız, kendinizi İstanbul’un en kaliteli ve tecrübeli okullarından Dans Point’in profesyonel dans eğitmenlerine bırakın.

Dans Point - Biz Kimiz

Dans point

“Hem eğlen, hem dans et” felsefesiyle yola çıkan Dans Point, hayatı daha eğlenceli kılarken yeni evlenecek çiftlerinde hayallerini gerçekleştiriyor. Evlenecek çiftleri en çok tercih edilen türlerle buluşturan marka, aynı zamanda çiftlerin evlilik heyecanını biraz olsun azaltıyor ve yoğun koşuşturmalarına keyifli mola vermesini sağlıyor.

Dans Point düğün dansı kursu İstanbul’un en işlek noktalarından biri olan Bakırköy’de yer alıyor ve herkesin derslere rahatlıkla ulaşabilmesine imkân veriyor. Düğün dansı kursunun gerçekleştirildiği sınıflar ise tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış durumda. Hijyenik şartların düşünülerek hazırlandığı kurs, parke zeminli sınıflarıyla ve keyifli yaşam alanlarıyla herkese hitap ediyor.

Evlenecek çiftler için özel koreografiler hazırlayan ve hızlandırılmış eğitim veren Dans Point, çiftlerin bu tutkusuna devam etmelerini tavsiye ediyor. Daha önce denemediği türlerden birini öğrenmeleri ve yeni yaşamlarına dans ederek devam etmeleri yeni yaşamlarının çok daha eğlenceli kılacak ve sosyal ortamlarını da zenginleştirecektir.

Dans Point faaliyetleri:

  • Eğitimler
  • Latin geceleri
  • Özel koreografiler
  • Düğün dansı ve gösteri koreografileri
  • Özel günler için gösteriler
  • Latin parti organizasyonları
  • Malzeme satışı (ayakkabıları, kıyafetleri...vs)

Neden Dans Point?

Dans Point dans kursu, çünkü; günlük yaşantının stresini atabilme ümidi ile bizden yardım isteyenlere, “öğretmen – öğrenci” ilişkisinin ağırlıklı olduğu klişe ders profilinden uzak, dansı sevdirmenin ve memnuniyeti arttırmanın yollarının daimi olarak arandığı ve uygulandığı, iki salonu bulunan, nezih ve hijyenik bir ortama sahip ve yola çıktığı çizgiden sapmadan kaliteyi ön planda tutan kurs merkezlerinden birisidir.

 

instagram

SSS

Eşimi Nasıl İkna Edebilirim?
Düğününde muhteşem bir dansa imza etmek isteyen bayanlar, dans konusunda önyargılı olan eşlerine...

Düğün Dansı Seçiminiz Nasıl Olmalıdır?
Düğün dansınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör müziğin ritmine kendinizi...

Dans Derslerine Başlamak İçin En Uygun Zaman Nedir
Düğün organizasyonu keyifli olduğu kadar yorucu ve stresli ve yoğun bir süreçtir. Bu kadar hazırlığın ardından sevenlerinize unutulmaz...

Foto Galeri

Düğün Dansı

Düğün Dansı

Düğün Dansı Hareketleri

Düğün Dansı

Düğün Dansı Kursu Düğün Dansı Kursları